Common
3,000
Uncommon
1,125
Rare
500
Ultra Rare
250
Secret Rare
125
Total Editions
5,000
Editions in Circulation
3,375
Burned Editions
1,625
Withheld Editions
0
First Available Edition
#158
Drop Date
25 Mar 25, 03:00pm
Series
The X-Men Vol. 1
Issue
2
Start Year
1963
Pages
22
List Price
10.00
Market Fee
8.50%
Drop Type
Waitlist
Available
Globally
Price
10